Kluczem jest dobrze dobrany zespół specjalistów – poznaj nas zatem bliżej:

img

Anna Grzonkowska

Prowadzenie biznesu bez rzetelnej księgowości, analizy finansów i znajomości prawa podatkowego jest możliwe, ale nie na długo. Anna Grzonkowska to osoba, która dostrzega detale, umie je dopasować do wciąż zmieniających się przepisów i prowadzonej formy działalności. Dzięki temu zarówno my, jak i nasi klienci - wygrywamy bezpieczeństwo. Jej doświadczenie i wiedza, pomagają nam znaleźć rozwiązania, które ułatwiają, usprawniają i optymalizują biznes.

img

Filip Liberda

Filip Liberda to przedsiębiorca, który połączył dwa słowa: zysk i nieruchomość. Wie jak mądrze inwestować, posiada wiedzę, doświadczenie oraz portfolio bogate w zrealizowane z sukcesem projekty. W spółce Best Investments bierze na barki cały proces związany z poszukiwaniem nieruchomości, jej remontem i obrotem. Wisienką na torcie będzie zysk z inwestycji, którym się podzielimy z naszymi klientami.

img

Ewa Megger

Sukces w biznesie oznacza również umiejętność prowadzenia rozmów z przedsiębiorcami oraz negocjacje na najwyższym poziomie komunikacyjnym. Całkowite poświęcenie uwagi słuchaczowi i wyczulenie na jego potrzeby to domena Ewy Megger. Ewa posiada szerokie spektrum kontaktów biznesowych, łączy odpowiednich przedsiębiorców - co oznacza maksymalizację korzyści dla nas oraz naszych klientów.